KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 7118079
nr 711 8079
Blyertsteckning
Signerad, -1913, 26x21
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:02:53
200 kr
300 kr
350 kr
350 kr
450 kr
450 kr